Działka budowlana Atanazyn
Atanazyn, wielkopolskie
- 87 600 zł
- 876 m²
- 100 zł/m²
Katarzyna Kanaba...
Skontaktuj się
Działka budowlana Atanazyn
Atanazyn, wielkopolskie
zaktualizowane:
4 maja 2026
Działka budowlana Atanazyn
Zaktualizowane: 4 maja 2026
87 600 zł 876 m² 100 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 87 600 zł (100 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 876 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski, pusta, zabudowana
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, gaz, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości - FURMAN, zaktualizowane: 04.05.2026
- numer ogłoszenia: FRP-GS-198749-1
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Atanazyn, Szamocin, chodzieski, wielkopolskie
Opis nieruchomości
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ - przy Szamocinie
Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy , w bezpośrednim sąsiedztwie obszaru Natura 2000 to wyjątkowa okazja dla osób ceniących ciszę, naturę i codzienny kontakt z przyrodą. Miejsce idealne na dom w otoczeniu zieleni, z gwarancją zachowania naturalnego krajobrazu w przyszłości.
Działka jest położona w miejscowości Atanazyn, o krok od Szamocina.
Obecnie w sprzedaży są 4 działki. (...)